Kategoria C + E

Kategoria C + E uprawnia do kierowania pojazdem określonym w kategorii C, łącznie z przyczepą.

Jeżeli posiadasz prawo jazdy kat. C i pragniesz podnieść swoje kwalifikacje chcąc prowadzić pojazdy ciężarowe z przyczepą w naszym ośrodku masz możliwość szkolenia w zakresie kat. C + E. Szkolimy na samochodzie MAN 12-240 + przyczepa ( tandem ), zestaw identyczny jak ten na egzaminie państwowym.

Nowość w naszej szkole:

Ciągnik siodłowy z naczepą

Jako pierwsi na śląsku rozpoczeliśmy szkolenia na ciągniku siodłowym plus naczepa 3 osiowa z podnoszonymi osiami.

Tylko w naszej szkole mają Państwo możliwość szkolenia i podniesienia swojej wiedzy oraz umiejętności w zakresie prowadzenia pojazdu ciężarowego ciągnik siodłowy z naczepą. W związku z tym, iż zdecydowana większość kierowców w Polsce  porusza się w pracy ciągnikiem siodłowym, szkoła jazdy KLIŚ proponuje Państwu  jazdy ciągnikiem siodłowym MAN TGS 18.360 i zapoznanie się ze specyfiką takiego pojazdu. Większość transportu wykonywanego na polskich i światowych drogach jest prowadzona właśnie na takich pojazdach, jak ciągnik siodłowy z naczepą.

 

Na kursach zdobędziesz wiedzę z przepisów ruchu drogowego oraz umiejętności bezpiecznego i pewnego prowadzenia samochodu ciężarowego. Organizowane przez nas kursy nauki jazdy prowadzone w miłej i bezstresowej atmosferze. Nasza kadra instruktorów cechuje się spokojem i opanowaniem w każdej sytuacji oraz indywidualnym podejściem do każdej osoby szkolonej.

Instruktorzy posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu samochodów ciężarowych w ruchu międzynarodowym. Oprócz wiedzy i umiejętności zdobędziesz dodatkowe fachowe porady z zakresu prowadzenia i obsługi samochodu ciężarowego.

Współpracujemy z Powiatowym Urzędem Pracy w Katowicach (oferta dla osób pozostających bez zatrudnienia).

Szkolenie obejmuje 25 godzin zajęć praktycznych.a