Teoria w Domu

Zrób kurs teoretyczny na prawo jazdy w swoim domu … lub gdziekolwiek jesteś 

W OSK Kliś zajęcia teoretyczne na kat.: A, AM, A1, A2, B, C, D możesz zrobić także przez internet! „Teoria online” na prawo jazdy to pełny i zgodny z aktualnym programem nauczania kurs teoretyczny. W OSK Kliś możliwość odbycia teorii przez internet realizowana jest już od 2013 roku. Korzystając więc z tej opcji – nie musisz przyjeżdżać na wykłady do szkoły jazdy i dostosowywać swojego czasu do grafiku wykładowcy.

Teoria na prawo jazdy w domu – swoboda, komfort, skuteczność 

  • zaczynasz kurs od razu
  • oszczędzasz czas i pieniądze na dojazdy na wykłady
  • masz możliwość nauki kiedy chcesz i gdzie chcesz
  • uczysz się na najlepszym systemie e-learningowym w Polsce
  • masz zagwarantowaną opiekę instruktora – trenera
  • przez 90 dni korzystasz z kursu i masz dostęp do aktualnej bazy pytań
  • otrzymujesz najlepsze przygotowanie do zdania egzaminu państwowego

Dla kogo jest kurs metodą e-learning? 

Jeśli nie masz czasu lub chęci na naukę w ośrodku szkolenia, jesteś osobą samodzielną, zmotywowaną, dążącą do celu i lubiącą indywidualne przyswajanie wiedzy – kurs e-learningowy jest właśnie dla Ciebie.

Jak wygląda nauka teorii przez internet? 

Wystarczy, że masz komputer z dostępem do Internetu. Do Twojej dyspozycji jest nowoczesna prezentacja, zawierająca pełny zakres szkolenia teoretycznego na prawo jazdy – z lektorem, tekstem i zdjęciami obrazującymi omawiany temat. Po każdym z działów sprawdzisz się rozwiązując krótki test. Robisz to po to, by bez problemu przygotować się do egzaminu państwowego w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego.

Aby ukończyć kurs i umówić jazdy musisz przejść 100% szkolenia na platformie online (czytanie podręcznika lub inne czynności wykonywane poza działami nauka na platformie online nie wliczą się do Twojego czasu nauki).  Jeśli uważasz, że znasz przepisy, możesz zrobić u nas kurs bez teorii – po zdaniu egzaminu teoretycznego w WORD. Jeśli jednak zadeklarujesz udział w kursie online, nie możesz już zmienić formy szkolenia.

Ile czasu trwa kurs online? 

Czas trwania kursu prawa jazdy online zależy od Ciebie. To ty ustalasz go indywidualnie, wedle swoich potrzeb. Jeśli się zmobilizujesz – „teorię” możesz skończyć w jeden tydzień, jeżeli jednak będziesz częściej zajęty innymi sprawami – masz dostęp do programu aż przez 3 miesiące.

Czy mam stały dostęp do kursu online? 

Kurs prawa jazdy online jest prowadzony w czasie rzeczywistym, więc przechodząc dany dział i zaliczając test – automatycznie uzyskujesz dostęp do kolejnego działu. Przez cały okres trwania kursu (max. 3 miesiące) – masz także dostęp do innych przydatnych aplikacji.

Jak otrzymuję login i hasło do szkolenia online? 

Wysyłamy do Ciebie link aktywacyjny na podany adres e-mail. Tym sposobem otrzymujesz dostęp do platformy online.

Czy na kursie jeszcze oprócz „praktyki” muszę przejść jakieś dodatkowe zajęcia? 

Tak, zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej wymagają udziału w ćwiczeniach  w ośrodku (zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej nie dotyczą kategorii prawa jazdy C i D). Są to zajęcia realizowane pod okiem ratownika medycznego. Jeśli chcesz znać najbliższy termin szkolenia z pierwszej pomocy, wystarczy, że skontaktujesz się z jednym z naszych Biur.

Czy ktoś monitoruje kurs? Czy mogę zadać pytanie? 

Jak najbardziej. Jesteśmy tu po to, by w razie potrzeby służyć pomocą. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami mailowo, a dopełnimy wszelkich starań, by jak najszybciej udzielić Ci odpowiedzi. Natomiast Twoje postępy w nauce monitorujemy na bieżąco.

Czy na platformie online mam dostęp do oficjalnej bazy pytań na prawo jazdy? 

Oczywiście. W dziale „dodatki” znajdziesz dostęp do pełnej bazy pytań egzaminacyjnych. Pytania wykorzystywane zarówno do egzaminu wewnętrznego, jak i do państwowego – są losowane z tej samej bazy pytań.

Jaka jest zdawalność egzaminu państwowego i  egzaminu wewnętrznego po szkoleniu online?            

Właściwa zdawalność, czyli zakończone sukcesem pierwsze podejście do teoretycznego egzaminu na prawo jazdy wynosi blisko 60% w ośrodku egzaminowania (egzamin państwowy) i ponad 70% w OSK Kliś (egzamin wewnętrzny). Tak wysoką statystykę zdawalności egzaminów na prawo jazdy notujemy również przy teoretycznym egzaminie wewnętrznym kursu prowadzonego metodą online.

Ile czasu po szkoleniu online muszę czekać na egzamin wewnętrzny?                 

Egzamin wewnętrzny teoretyczny zdajesz przed jazdą – umawiamy go indywidualnie. W praktyce proponujemy termin z dnia na dzień. Naturalnie, uwzględniamy Twoje preferencje dopasowując się do Twoich możliwości.

Zainteresowała Cię formuła e-learningowego szkolenia? Jeśli tak, będzie nam bardzo miło spotkać Cię w jednym z naszych biur. Ich adresy znajdziesz w zakładce „Kontakt”. Do zobaczenia!