Kategoria C

Kategoria „C” uprawnia do prowadzenia pojazdu samochodowego o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5t

Jeżeli posiadasz prawo jazdy kat. B i pragniesz podnieść swoje kwalifikacje chcąc prowadzić pojazdy ciężarowe w naszym ośrodku masz możliwość szkolenia w zakresie kat. C. Szkolimy na samochodzie MAN 12-250 ( MAN 12250 ), identyczny jak ten na egzaminie państwowym.

Posiadamy również samochód szkoleniowy kat.C z automatyczną skrzynia biegów.

Man 12.250 manual oraz automat.

Na kursach zdobędziesz wiedzę z przepisów ruchu drogowego oraz umiejętności bezpiecznego i pewnego prowadzenia samochodu ciężarowego. Organizowane przez nas kursy nauki jazdy kat. c prowadzone w miłej i bezstresowej atmosferze. Nasza kadra instruktorów cechuje się spokojem i opanowaniem w każdej sytuacji oraz indywidualnym podejściem do każdej osoby szkolonej.

Instruktorzy posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu samochodów ciężarowych w ruchu międzynarodowym. Oprócz wiedzy i umiejętności zdobędziesz dodatkowe fachowe porady z zakresu prowadzenia i obsługi samochodu ciężarowego.

Współpracujemy z Powiatowym Urzędem Pracy w Katowicach (oferta dla osób pozostających bez zatrudnienia). Szkolenie obejmuje 20 godzin zajęć teoretycznych i 30 godzin zajęć praktycznych.